FRITZ JANSEN. mandsportræt.

FRITZ JANSEN. mandsportræt.
1816199. FRITZ JANSEN. mandsportræt.

Fritz Jansen, mandsportræt, olie på lærred, 1942, signeret og dateret, ca. 80x65 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 763