18147. FOOD SERVICE, ca. 75 dele, flintvarer, "Sture", Rörstrand, første halvdel af det 20. århundrede.
Bestående af; 20 tallerkner, 13 dybe tallerkener, 9 mindre dybe tallerkener, 6 forretstallerkener, 18 små tallerkner, fiskeretter, 1 + 2 + 1 1 serveringsfad, terrin, kande, sauce terrine.
Slitage, reparationer, lejlighedsvise Kantstødt, misfarvninger.