Armbåndsur, Bulova, accutron spaceview, 1960'erne / 70'erne.

181424. Armbåndsur, Bulova, accutron spaceview, 1960'erne / 70'erne.

Bagside mærket: "Bulova, Vandtæt, Patenteret, Rustfrit stål bagside, 1-551623, M7" Diameter, ca. 35 mm.

Slitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser.

Antal besøg: 2.807