KISTA, udskåret dekoration, dateret 1803.

18140. KISTA, udskåret dekoration, dateret 1803.

Længde 136, bredde 59, højde 69 cm.

Manglende lås. Have på. Skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 778