KOGER, kobber, begyndelsen af det 20. århundrede.

181141. KOGER, kobber, begyndelsen af det 20. århundrede.

Rig indretning af djævel med vinger.
Længde 72, bredde 17 højde 46 cm.

Slitage, buler, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, buler, ridser.

Antal besøg: 4.849