HANS-ERIC ERIKSSON. Fløjtespillende kvinde, olie på Panel, signeret.

179981. HANS-ERIC ERIKSSON. Fløjtespillende kvinde, olie på Panel, signeret.

73 x 65 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

73 x 65 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.134