MADGRUPPE, 11 dele, "Norrnäs", IKEA, 2000'erne.

179570. MADGRUPPE, 11 dele, "Norrnäs", IKEA, 2000'erne.

1 bord + 10 stole Bord: Længde 220, bredde 100, højde 75,5 cm.

Slitage, mærker, ridser, stødskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 5.251