SPEJL og HALLBYRÅ, 1960'erne.

SPEJL og HALLBYRÅ, 1960'erne.
17938. SPEJL og HALLBYRÅ, 1960'erne.

Spejl, mærket Fröseke Nybro, højde ca. 96 cm.
hall bureau med hylder, umærket, længde 65, bredde 31, højde ca. 57 cm.

Brugsslitage. Mindre finerridser/skader på Kommode.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 928