RING 14k guld med diamanter og blå sten, stemplet Br.J., 2000-tallet.

179188. RING 14k guld med diamanter og blå sten, stemplet Br.J., 2000-tallet.

Ring med 8 mindre diamanter ca tot ca 0,08ct og blå sten.
Stemplet "Br.J.".
Ringstørrelse ca 16.
Vægt 2,5 gram.

Forkortet, mindre brugsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stemplet "Br.J.".
Ringstørrelse ca 16.
Vægt 2,5 gram.

Forkortet, mindre brugsspor.

Antal besøg: 1.001