GØR ONT på hjul, Omkring midten af det 20. århundrede.

178759. GØR ONT på hjul, Omkring midten af det 20. århundrede.

Skuffer med med løst indre i metal til redskaber. Mærket "TEGONA SYSTEM" Længde 45, bredde 45, højde 82,5 cm.

Slitage, ridser, mærker. Delvis solbleget.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.859