EERO KOIVISTO, sofa, "Hockney", David Design.

1786574. EERO KOIVISTO, sofa, "Hockney", David Design.

betræk i rødt uldtekstil, fod af forkromet metal, sædehøjde ca 40, ca 160x250 cm, delbar.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.163