GARDEN GROUP, 5 dele, Royal Teak Scandinavia, 1900-/2000-tallet.

178350. GARDEN GROUP, 5 dele, Royal Teak Scandinavia, 1900-/2000-tallet.

Bord med skiltning. Længde, bord: 90 cm.

Slitage, mærker, ridser. Revner og mindre skader på benene.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 5.648