Herrearmbåndsur, Omega, cal 266, urkasse 14 karat guld. 1950'erne.

177374. Herrearmbåndsur, Omega, cal 266, urkasse 14 karat guld. 1950'erne.

Ankergang, urværk mærket 14529071, diameter ca 29 mm.
Glas Omega mærket.

Namngravyr. Slitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Glas Omega mærket.

Namngravyr. Slitage, ridser.

Antal besøg: 1.468