GIUSEPPE TESA. Havnebillede, olie på lærred, signeret.

177278. GIUSEPPE TESA. Havnebillede, olie på lærred, signeret.

Ca 30 x 40 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca 30 x 40 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 2.166