TASKE, "lægetaske", læder, første fjerdedel af det 20. århundrede.

177159. TASKE, "lægetaske", læder, første fjerdedel af det 20. århundrede.

Taskebeskyttelse medfølger.
Herkomst: Udenrigsminister Albert Nisser, 1875-1953 Længde 62 cm.

Taske med slid. Sagsbeskyttelse med omfattende slitage og skader.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Taskebeskyttelse medfølger.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 5.695