Kunstler-Teller Nr. 2, 3, 4 (Motiv af Eugen Gomringer, Otto Piene og Jean Cocteau) Literaturskranke (Günter Grass) Diameter 26 cm Mærket og signeret. Alle med original æske.
Plader med ubetydelig slitage. Kartoner med slid, etiketter.