SAMLERPLADER, 4 dele, Rosenthal, 20. århundrede.

176423. SAMLERPLADER, 4 dele, Rosenthal, 20. århundrede.

Kunstler-Teller Nr. 2, 3, 4 (Motiv af Eugen Gomringer, Otto Piene og Jean Cocteau) Literaturskranke (Günter Grass) Diameter 26 cm Mærket og signeret. Alle med original æske.

Plader med ubetydelig slitage. Kartoner med slid, etiketter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.053