TRICYKEL, i form af en hest, 20. århundrede.

176397. TRICYKEL, i form af en hest, 20. århundrede.

Hvidmalet hest i træ med rød sadel.
Højde 70 cm.

Slitage, malingstab, mærker og mindre afslag. Dele udskiftet/mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 70 cm.

Antal besøg: 2.291