17623. Sæt DIVERSE KAFFESKEER, sølv, forskellige modeller, 20. århundrede.
12 kaffeskeer i æske, 1950'erne / 60'erne.
5 kaffeskeer i æske, England.
5 kaffeskeer, GEWE, Malmø, 1960'erne.
Kaffeske, "Prinsesse", Cesons Göteborg, 1963.
Kaffeske, souvenir Piteå.
Brugsslitage.