GULV, urskive mærket Erich Wassberg, 1700-tallet.

175872. GULV, urskive mærket Erich Wassberg, 1700-tallet.

Med ringfunktion. Pendel og håndsving er tilgængelige. Højde 210 cm.

Slitage, renoveret og suppleret, loddemetal mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.379