175708. SKULPTURER / LAMPEDELE, Art Nouveau, art deco, 2 dele, metal, første halvdel af det 20. århundrede.
Højde 17,5 - 26,7 cm En med signatur.
Slitage, mærker, ridser, laktab. Jo højere med eventuelt senere maling. Begge dele med huller til kabel.