HJELME, 2 stk, bl.a. brandhjelm.

1753654. HJELME, 2 stk, bl.a. brandhjelm.

Paradehjelm, mærket 72, indvendige mål ca 22x18 cm.
Brandhjelm, indvendige mål ca 20x16 cm.

Slitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser.

Antal besøg: 705