ATC trækvogn FORD WRECKER, Japan, Original kasse.

175335. ATC trækvogn FORD WRECKER, Japan, Original kasse.

Længde 27 cm. Friktion og urværk til kranen.

Slitage mindre skader. Reb og krog til kranen mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.431