TRUMPET, CG Conn Ltd Elkhart Ind. USA.

174688. TRUMPET, CG Conn Ltd Elkhart Ind. USA.

Serienummer 304782. I en pose. Længde ca 60 cm.

Slitage, buler nøgle til taske mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.949