OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olie på lærred, portræt af en kvinde.

174590. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olie på lærred, portræt af en kvinde.

Cirka 46,5 x 42 cm.

Slitage, mærker, ridser, lærredsskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Cirka 46,5 x 42 cm.

Antal besøg: 587