LARS NORBERG. BÅDE I STORM olie på lærred.

174462. LARS NORBERG. BÅDE I STORM olie på lærred.

40 x 50 cm.

små krakeleringer.

Få foretaget en gratis vurdering!

40 x 50 cm.

små krakeleringer.

Frufällans Auktionshus
Antal besøg: 1.435