MAD OG KAFFESERVICE, ca. 62 dele, "Birka", Stig Lindberg, Gustavsberg.

174150. MAD OG KAFFESERVICE, ca. 62 dele, "Birka", Stig Lindberg, Gustavsberg.

Bestående af 10 flade tallerkener, 10 dybe tallerkener, 16 små tallerkener, serveringsfad, 1 + 1 skål fad, 1 + 1 skål, grydeske, kande, 15 kopper med underkop, sukkerskål, flødekande, et par lysestager.

Slitage og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og ridser.

Antal besøg: 2.119