ARKIVSKAB, anden halvdel af det 20. århundrede.

174011. ARKIVSKAB, anden halvdel af det 20. århundrede.

Længde 41, bredde 63,5, højde 132 cm.

Slitage, mærker, ridser. Nøgle mangler.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 584