SÖREN OLSSON. Tømmerhesten, olie på Panel, signeret.

17399. SÖREN OLSSON. Tømmerhesten, olie på Panel, signeret.

59 x 100 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Sören Olsson (1914–2002)

Få foretaget en gratis vurdering!

59 x 100 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Sören Olsson (1914–2002)

Antal besøg: 4.770