FODBOLD, midten af det 20. århundrede.

1739064. FODBOLD, midten af det 20. århundrede.

Stel af fyrretræ, birkeben, der bliver til buede armlæn/håndtag, blå/grøn tekstilbetræk, sædehøjde ca 35 cm.

Brugsslitage, ridser, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser, mærker.

Antal besøg: 1.031