JOHAN AHLBÄCK (1895-1973): oliemaleri.

1737606. JOHAN AHLBÄCK (1895-1973): oliemaleri.

Motiv fra "Grotten" i Ludvika, Signeret J. Ahlbäck, olie på Panel, ca 59 x 70 cm, 70 x 81 cm inklusiv ramme.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 2.429