SKAB, Art Deco, 1920'erne / 30'erne.

173759. SKAB, Art Deco, 1920'erne / 30'erne.

Dørblad med intarsiadekoration. Finer i blandt andet birk og jacaranda.
Indretning med hylder og skuffer. 5 hylder.
Længde 101, bredde 47, højde 162 cm.

Slitage, mærker, ridser. Kun 3 hyldeholdere medfølger. Skæv låseplade. Finer skader.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 2.787