HAT og KÄPP med sølvkrykke, første halvdel af det 20. århundrede.

173628. HAT og KÄPP med sølvkrykke, første halvdel af det 20. århundrede.

Stok længde: 88 cm.

Hat med slid og bule. Hold dig til slid, mærker, buler, ridser. Stick med monogramgravering på håndtaget (MH). Hue med perforerede initialer "MH" i for.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stok længde: 88 cm.

Antal besøg: 1.379