HAT og KÄPP med sølvkrykke, første halvdel af det 20. århundrede.
173628. HAT og KÄPP med sølvkrykke, første halvdel af det 20. århundrede.
Stok længde: 88 cm.
Hat med slid og bule. Hold dig til slid, mærker, buler, ridser. Stick med monogramgravering på håndtaget (MH). Hue med perforerede initialer "MH" i for.
Stok længde: 88 cm.