Fan 'Kao Ref'.

Fan 'Kao Ref'.
1733524. Fan 'Kao Ref'.

2. halv 20 århundrede Bordventilator, metalhus, sort. H. 54 cm.

Funktion uafprøvet. Enkelte ridser i lakken.

Få foretaget en gratis vurdering!
1733524. Fan 'Kao Ref'.

Antal besøg: 584