Ingvar Persson akvarel.

Ingvar Persson akvarel.
1732711. Ingvar Persson akvarel.

INGVAR PERSSON (1930-2015) Serieillustration, signeret og dateret 78, blæk og akvarel, ca 25x36 cm.

Sidder løst i passepartout og ramme.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.114