VASER, 2 stk, glas, Po Ström og Bergdala, 20. århundrede.

173256. VASER, 2 stk, glas, Po Ström og Bergdala, 20. århundrede.

Vase rød, Bergdala, ikke mærket, højde ca. 30 cm.
Vase blå, højde ca. 31 cm, signeret.

Brugsslitage, rød vase med rester af voks, blå vase med fabrikationsfejl.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 10.234