GIOVANNI CIPRIANI. EFTER. Buste, patineret gips, Beethoven, 1900-tallet.

173231. GIOVANNI CIPRIANI. EFTER. Buste, patineret gips, Beethoven, 1900-tallet.

Mærket "Terre Cuite D'art" og signeret. Højde ca 27 cm.

Slitage og mindre skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og mindre skader.

Antal besøg: 1.889