SØJLEBORD, pels, 1800-tallet.

SØJLEBORD, pels, 1800-tallet.
173029. SØJLEBORD, pels, 1800-tallet.

Længde 76, bredde 66, højde 74 cm.

Revner, stykker mangler på den ene fod og Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 615