SKAB, med skuffeinteriør, 17/1800 tallet.

172313. SKAB, med skuffeinteriør, 17/1800 tallet.

Længde 74,5, bredde 52, højde 106,5 cm.

Slitage og ridser, renoveret og suppleret.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 733