INGE LUTTERMANN (GEB. 1952). Inge Luttermann, Uden titel.

1720909. INGE LUTTERMANN (GEB. 1952). Inge Luttermann, Uden titel.

Inge Lutterman (f. 1952), Uden titel, farveseripografi, 2010, signeret, dateret og nummereret, kopi, 44/100, arkformat ca. 72x62 cm.
Kunstneren kommer fra Warendorf, hun bor og arbejder i Hamborg.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 530