TORSTEN THUNBERG. Komposition, olie på lærred, signeret.

17173. TORSTEN THUNBERG. Komposition, olie på lærred, signeret.

23 x 32 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

23 x 32 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 2.010