PALLE med udskåret indretning, dateret 1894.

171716. PALLE med udskåret indretning, dateret 1894.

Højde ca 44 cm.

Slitage, ridser, forstærkninger, skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 44 cm.

Antal besøg: 779