RING, 18k og sølv med slebet sten, BEDSTEMORUR i sølv og SMYKKER, sølv.

17165. RING, 18k og sølv med slebet sten, BEDSTEMORUR i sølv og SMYKKER, sølv.

Ring, 18 karat guld og sølv med marcasit og skåret bruntonet sten, størrelse ca. 17.
Bedstemors ur, sølv, diameter ca. 3 cm.
1 par øreringe med skrue.
Armbånd.
Vedhæng, MEMA.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

1 par øreringe med skrue.
Armbånd.
Vedhæng, MEMA.

Brugsslitage.

Antal besøg: 702