SKAB, med stenplade, 20. århundrede.

171572. SKAB, med stenplade, 20. århundrede.

Med løvepoter. Længde 81 bredde 39,5 højde 61 cm.

Slitage, mærker, sneskive med Kantstødt.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 635