Kommode, sengustaviansk provinsværk, 1800-tallet.

171500. Kommode, sengustaviansk provinsværk, 1800-tallet.

Egetræ. længde 107, bredde 50, højde 82 cm.

Slitage og skader, renoveret og suppleret, beslag og trækhåndtag mangler.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 754