SKAB med skuffer, første halvdel af det 20. århundrede.

171395. SKAB med skuffer, første halvdel af det 20. århundrede.

Nøgle til skuffer til rådighed.
Længde 76,5 bredde 47 højde 135,5 cm.

Et beslag beskadiget, dele til rådighed. Finer reparationer. Revner, slid. Nøgle til skab mangler. Afvisning af liste.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 943