LOMMEUR, mærket Wallerius i Norrköping. 1800-tallet.

171339. LOMMEUR, mærket Wallerius i Norrköping. 1800-tallet.

Hvidemaljeret urskive med romertal, urskivediameter ca. 50 mm. Etui i hvidmetal.

Slitage og skader.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og skader.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.263