DAMEARMBANDUR, Eterna, mekanisk, urkasse 14k guld.

171203. DAMEARMBANDUR, Eterna, mekanisk, urkasse 14k guld.

Urskive, diameter ca. 20 mm. Armbånd i forgyldt stål, mærket "Stainless Steel Keeper".
Længde ca 18 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 18 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.400