DESK, New Renaissance, slutningen af 1800-tallet.

17061. DESK, New Renaissance, slutningen af 1800-tallet.

Læderbeklædt top, længde 108, bredde 57, højde 78 cm.

Slitage, skader, nøgle mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.910