HARALD SONESSON. Mumin, akvarel, signeret.

1705182. HARALD SONESSON. Mumin, akvarel, signeret.

Indvendig passepartout ca 18 x 26,5 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.720