ÉTAGÈRE, med æske i kant, 20. århundrede.

169506. ÉTAGÈRE, med æske i kant, 20. århundrede.

Længde 39, bredde 30, højde 78 cm.

Slitage og skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og skader.

Antal besøg: 601